Чим мити паркетну дошку

Чим мити паркетну дошку

Якщо Ви не знаєте, чим мити паркетну дошку, краще довіритися послуг професіоналів. В такому випадку, мийка паркетної дошки буде проведена якісно і акуратно.

Паркетну дошку все частіше вибирають власники квартир і будинків. Цей чудовий обробний матеріал славиться величезною кількістю переваг. Однак, якщо Ви не знаєте, чим мити паркетну дошку, краще отримати професійну підтримку. В такому випадку мийка паркетної дошки дозволить привести в порядок підлогову поверхню і значно продовжити експлуатаційний термін матеріалу. Крім цього, фахівці порадять Вам, чим відмити кухонні шафи від жиру.

Чим мити паркетну дошку: особливості вибору засобів

Перед тим, як вибирати, чим мити паркетну дошку, потрібно розуміти, що для подібного роду матеріалу підходять виключно щадні речовини. Найкраще вибирати концентрати або ж аерозолі, які адаптовані спеціально для паркетної дошки. Крім цього, обов'язково переконайтеся, щоб в складі обраного Вами засобу не було ні грама лугу. В іншому випадку паркетна дошка може пошкодитися, а після прибирання на поверхні буде видно розводи.

Якщо Ви хочете, що б миття паркетної дошки дозволило відновити первинний зовнішній вигляд обробки, яка експлуатується вже 5-6 років, краще використовувати на регулярній основі речовини, які виготовлені з додаванням воску. Часта чистка таким засобом дозволяє заповнити дрібні пошкодження на поверхні, паркет знову буде відбивати глянцевим блиском, а його поверхня буде гладкою і рівною.

Миття паркетної дошки: основна технологія роботи

Миття паркетної дошки: основна технологія роботиДля того, щоб прибирання квартир у Львові пройшло правильно, зокрема чистка паркетної дошки, варто скористатися наступними корисними порадами:

  1. Якщо Ви покрили паркет лаком, то перша вологе прибирання повинне проводитися як мінімум через 2 тижні, після нанесення глянцю. В іншому випадку, лак не зможе заповнити всю структуру поверхні, і покриття буде недовговічним.
  2. Паркетну дошку не варто мити часто. Досить проводити вологе прибирання всього 1-2 рази в три місяці.
  3. Не варто мити поверхню дуже мокрою ганчіркою, зайва волога буде шкодити матеріалу.
  4. Вибирайте м'які тканини для чищення, наприклад повсть або ж мікрофібру.
  5. Заборонено використовувати миючий пилосос для чищення паркетної дошки, такий спосіб ідеальний тільки для такої процедури, як догляд за ковроліном.

Як замовити послуги у фахівців

На нашому сайті представлений ряд профільних організацій, в яких Ви зможете замовити будь-які послуги з клінінгу. Є можливість навіть оформити договір на надання регулярних послуг з фіксованим переліком необхідних дій. Можна замовити і окремі послуги, наприклад, догляд за дерев'яною підлогою. Крім цього, в деяких компаніях можна буде замовити і прибирання після ремонту.