Чим відчистити жирну пляму

Чим відчистити жирну плямуЯкщо Ви не знаєте, чим відчистити жирну пляму, краще проконсультуватися з професіоналами. В такому випадку очищення від жиру дозволить повернути будь-якій речі її первозданний зовнішній вигляд.

Для того, щоб наш інтер'єр виглядав красиво недостатньо зробити вишуканий ремонт, необхідно належним чином доглядати за будь-якою поверхнею. Практика показує, що великі проблеми можуть доставити жирні плями. Якщо Ви не знаєте, чим відчистити жирну пляму з тієї чи іншої поверхні, краще довіритися професіоналам. В такому випадку очищення від жиру буде виконана відповідно до технології і не завдасть жодної шкоди основної поверхні. Крім цього, фахівці клінінгових компаній зможуть надати Вам і будь-які інші послуги, а також порадять вам, чим мити паркетну дошку.

Чим очистити жирні плями: вибираємо необхідний засіб

Перед тим, як відчистити жирну пляму на поверхні, необхідно визначитися з якого матеріалу виготовлена ​​сама поверхня. Варто розуміти, що якщо мова йде про м'якій оббивці, необхідно в першу чергу не дати жиру проникнути глибоко в структуру тканини. Для цього потрібно посипати пляму сіллю або крохмалем і через 10 хвилин видалити його. Це дозволить позбутися від вологи.
Після цього можна скористатися наступними засобами:

  1. Нашатирний спирт. Розводимо чайну ложку засобу в 100 мілілітрах води і за допомогою ватного диска видаляємо пляму вручну.
  2. Господарське мило. Це дозволить позбутися від плями не тільки на дивані, а й на килимі.
  3. Очищення від жиру нерідко має на увазі використання гірчиці. Сам порошок потрібно буде розвести до пастоподібного стану і нанести на 30 хвилин на пляму.
  4. Спеціалізовані жиророзчинні засоби. В даному випадку цілком можна використовувати звичайний засіб для миття посуду або ж спеціалізований пральний порошок.

Очищення від жиру: основна технологія

Очищення від жиру: основна технологіяЯкщо Ви не знаєте, як вивести плями на килимі або дивані від жирної їжі, варто скористатися наступним алгоритмом:

  • позбавляємося від вологи за допомогою будь-якого сухого порошку, будь то крохмаль або сіль;
  • наносимо жиророзчинні засоби
  • ретельно промиваємо пляму чистою водою або ж вологою серветкою;
  • при можливості повністю стираємо з полотном.

Як замовити послугу у фахівців

Якщо Вам необхідна клінінгова компанія, то на нашому сайті Ви зможете знайти профільну організацію і за контактним номером телефону зв'язатися з її представниками. На замовлення приїдуть грамотні фахівці, які в своєму арсеналі мають спеціалізований інвентар, а також професійні миючі засоби. Прибирання квартир буде виконана в найкоротші терміни. Будьте впевнені, що фахівці точно знають, як правильно мити скляний посуд або будь-які інші поверхні.