Догляд за дерев’яною поверхнею

Догляд за дерев'яною поверхнеюДогляд за дерев'яною поверхнею необхідний для того, щоб обробка була довговічною і красивою. Мийка дерев'яної поверхні передбачає ряд спеціальних процедур.
 
В сучасності велику популярність отримали так звані еко інтер'єри. Під час обробки в такому випадку використовуються виключно натуральні матеріали. Однак, варто розуміти, що догляд за дерев'яною підлогою або іншими поверхнями характеризується масою особливостей. І найкраще, якщо миття дерев'яної підлоги буде здійснено відповідно до технологій. Якщо Ви не впевнені в своїх силах, можна замовити послугу у фахівців за досить доступними цінами. Крім цього, майстри також порадять Вам, як доглядати за ковроліном.

Догляд за дерев'яною підлогою: особливості технології

Для того, щоб миття дерев'яної підлоги не принесло самій поверхні шкоди, варто скористатися наступними порадами:

  1. Дерев'яну підлогу заборонено часто мити. Допустима кількість вологих прибирань - 7-8 разів на рік.
  2. Під час миття потрібно використовувати тільки м'які ганчірки, наприклад повсть або ж мікрофібру.
  3. Завжди добре віджимають ганчірку під час вологого прибирання.

Догляд за дерев'яною підлогою має на увазі щоденне прибирання за допомогою віника або пилососа. Справа в тому, що будь-які дрібні частинки, особливо пісок, здатні геть зіпсувати поверхню деревини. А під килимами такі речовини накопичуються ще швидше і ще більше дряпають поверхню.

На ніжки меблів краще всього приклеїти накладки з повсті. Це дозволить зберегти поверхню від механічних пошкоджень.

Якщо Ви відчуваєте, що самостійно не впораєтеся з чищенням дерев'яної підлоги, краще звернутися до професіоналів. Вони допоможуть Вам в будь-якому питанні, і навіть порадять, як відмити цвіль у ванній.

Миття дерев'яної підлоги: особливості експлуатації поверхні

Миття дерев'яної підлоги: особливості експлуатації поверхніДля того, щоб захистити дерев'яне покриття на підлозі, варто заздалегідь відзначити, які саме ділянки будуть схильні до максимального зносу. На це місце можна постелити невеликі килимки. Якщо є необхідність провести дезінфекцію, вибирайте спеціально адаптовані миючі засоби для дерева. Адже хлорка може зіпсувати зовнішній вигляд дерев'яного покриття.

Як мінімум раз на рік прибирання квартир повинне включати в себе нанесення спеціального складу для відновлення дерев'яного покриття. Не варто ходити по дерев'яній підлозі у взутті, особливо якщо вона жорстка або з каблуком.

Як замовити клінінгові послуги

Для того, щоб замовити послуги з прибирання будинку або квартири, варто на нашому сайті вибрати профільну організацію і за контактним номер телефону зв'язатися з менеджером. Будьте впевнені, що всі роботи будуть виконані грамотно і якісно, ​​в найкоротші терміни. Клінінгова компанія несе відповідальність за всі надані послуги, а її фахівці завжди будуть раді допомогти порадою, наприклад, як відмити кухонні шафи від жиру.