Догляд за кахлем

Догляд за кахлемДогляд за кахлем повинен бути регулярним. Миття кахлю супроводжується масою труднощів і певними особливостями.

Для того, щоб квартира завжди виглядала красиво, варто доглядати за всіма поверхнями. Наприклад, регулярний догляд за кахлем дозволить не тільки тримати квартиру в порядку, але і продовжити його експлуатаційний термін. Миття кахлю має деякі особливості. І якщо Ви не готові витрачати на це час, краще скористатися послугами професіоналів. Вони також можуть виконати і будь-яку іншу роботу по дому, а також підкажуть, як правильно мити кришталь.

Догляд за кахлем: основна технологія

Для того, щоб санвузол або кухня виглядали, як нові, необхідно регулярно мити плитку. Бажано щодня протирати плитку теплою водою, після чого витирати її насухо, у напрямку зверху вниз.

Приблизно раз на тиждень миття кахлю повинно проводитися із застосуванням спеціальних розчинів або миючих засобів. Як правило, для миття використовують м'які губки і кремоподібні миючі засоби. Абразивні речовини використовувати заборонено. Шви можна очищати за допомогою зубної щітки.

Для того, щоб плитка мала глянсовий блиск, можна протерти її губкою, змоченою в нашатирному спирті або ж в слабкому розчині оцту. Догляд за кахлем можна замовити у фахівців. Вони також зможуть надати і інші послуги, наприклад, такі, як чистка срібного посуду.

Миття кахлю: корисні поради

Миття кахлю: корисні порадиПрибирання квартир характеризується масою особливостей. І якщо Ви хочете правильно доглядати за кахлем, краще скористатися наступними порадами:

  1. Перед початком прибирання на 3 хвилини включіть гарячу воду. На плитці осяде піт і це прискорить процес чищення.
  2. При використанні сильнодіючих хімічних засобів, краще скористатися респіратором. Особливо це стосується прибирання в ванних кімнатах, де погана вентиляція і не передбачено вікно для провітрювання.
  3. Якщо передбачається чистка великої поверхні, не варто відразу на неї наносити миючий засіб. Краще вибирати невеликі ділянки і поступово їх мити, так як миючий засіб для кахлю, як правило, дуже швидко сохне.

Як замовити послуги з клінінгу

Зверніть увагу, що на нашому сайті представлений ряд профільних організацій, в яких кожен бажаючий зможе замовити будь-які клінінгові послуги. При цьому, є можливість замовити як поодинокі роботи, наприклад, якщо Ви не знаєте, як відмити плитку після ремонту, або ж замовити регулярні послуги з прибирання. Будь-яка клінінгова компанія надає гарантію якості виконання роботи в 100%.