Як очистити диван від плям

Як очистити диван від плямДиван - це улюблене місце всіх домочадців в квартирі. Саме тому диван піддається швидкому забрудненню. Якщо Ви не знаєте як очистити диван від плям правильно, то є ризик безповоротно зіпсувати зовнішній вигляд цих меблів. Тому, найкраще скористатися послугами професіоналів. В такому випадку чистка дивана буде проводитися з використанням відповідних миючих засобів, які безпечні для здоров'я і ефективні для видалення плям. Крім цього, у фахівців можна буде замовити інші клінінгові послуги, наприклад, якщо Ви не знаєте, як правильно мити мультиварку.

Як очистити диван від плям: основна технологія роботи

Перед тим, як очистити диван від плям, необхідно визначитися з характером забруднення, а також позначити, з якого саме матеріалу виготовлена ​​оббивка. Необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

  • Очищення від вина і напоїв. Свіжа пляма необхідно відразу ж посипати дрібною сіллю, щоб вона ввібрала в себе вологу, після цього струсити її щіткою і обробити пляму етиловим спиртом і мильною піною.
  • Для того, щоб видалити жуйку з поверхні, необхідно її заморозити. Досить покласти на ділянку пакет з льодом.
  • Очищення у від фломастера або ручки. На ділянку необхідно буде нанести етиловий спирт.
  • Жирні плями. Потрібно буде посипати уражену ділянку з сіллю і залишити її на 5 мінут.После цього потрібно видалити її за допомогою щітки. Далі чистка дивана має на увазі приготування стійкої піни з будь-якого засобу для посуду, яку необхідно буде нанести на диван приблизно на 20 хвилин.

Особливості регулярного чищення дивана

Особливості регулярного чищення диванаДля того, щоб Ваша м'які меблі завжди виглядала акуратно, необхідно регулярно за нею доглядати. Для цього ідеально підійде спеціальна вибивачка. Необхідно постелити вологе простирадло на поверхню дивана і добре обробити її вибивачкою. Вся пил буде осідати на простирадлі, а сам диван буде виглядати набагато чистіше.

Регулярне прибирання квартир у Львові повинна включати і чистку дивана пилососом. Краще використовувати спеціальні насадки, щоб видалити забруднення в самих важкодоступних місцях. Також регулярно потрібно виконувати і такі процедури, як миття жалюзі.

Як замовити послуги фахівців

На нашому сайті Ви зможете знайти профільні організації, які надають клінінгові послуги. Якщо Ви не знаєте, як відбілити махрові рушники або ж як чистити диван, необхідно просто зателефонувати менеджеру компанії і домовитися про візит фахівців. Також в компаніях можна буде замовити і інші послуги і навіть догляд за людьми похилого віку.