Як очистити склокерамічну плиту

Як очистити склокерамічну плитуСклокерамічна плита на сьогоднішній день вкрай популярна серед господарів, які не хочуть нехтувати модними віяннями. Однак, як і будь-яка робоча поверхня, вона потребує спеціалізованого догляду. І якщо Ви не знаєте як очистити склокерамічну плиту, краще скористатися порадами професіоналів. В такому випадку мийка склокерамічної плити буде виконана грамотно і акуратно, без пошкоджень поверхні. Крім цього, фахівці зможуть виконати будь-які інші роботи, а також підкажуть, як позбутися від каменя в унітазі або як привести побутову техніку в порядок.

Як очистити склокерамічну плиту: основна технологія

Мийка склокерамічною плити починається з придбання спеціалізованого миючого засобу. У сучасних магазинах представлений великий асортимент подібних засобів в широкому ціновому діапазоні. Як правило, більшість таких засобів продаються з пульверизатором, за допомогою якого необхідно розпорошити миючий засіб на поверхні, почекати 10 хвилин і видалити забруднення за допомогою м'якої губки.

Перед тим, як очистити склокерамічну плиту, необхідно переконатися, що вона охолола після приготування їжі. Після цього потрібно змочити ганчірку з мікрофібри, нанести на неї миючий засіб, добре спінити його і протерти поверхню плити. Далі потрібно промити плиту за допомогою чистої ганчірки і витерти насухо.

Якщо Ви сумніваєтеся в своїх силах, довіртеся майстрам, вони також виконують і такі процедури, як видалення цвілі на стінах.

Мийка склокерамічною плити: корисні рекомендації

Мийка склокерамічною плити: корисні рекомендаціїДля того, щоб прибирання квартир зокрема мийка плити і була простою і легкою, необхідно дотримуватися наступних правил:

  • Починати готувати на такій плиті необхідно переконавшись, що на ній не залишилися забруднення з попереднього разу.
  • Не використовуйте абразивні миючі засоби, а також жорсткі мочалки.
  • Уникайте знаходження пластикового посуду поруч з поверхнею, так як вона може моментально розплавитися і залишити складні плями на поверхні.
  • Не використовуйте алюмінієвий посуд для приготування їжі на склокерамічною плиті.
  • Мити плиту необхідно як мінімум 3 рази в тиждень.

Як замовити послуги у фахівців

На нашому сайті представлено кілька профільних організацій в яких кожен зможе замовити необхідні послуги. Будь-яка клінінгова компанія дає 100% гарантії на всі види послуг, робіт. Будьте впевнені, що фахівці точно знають, як відмити раковину з нержавіючої сталі або як привести вашу плиту в порядок.