Як очистити сковороду з антипригарним покриттям

Як очистити сковороду з антипригарним покриттям

Для того, щоб готувати кулінарні шедеври будь-якій господині необхідні девайси, головним з яких є сковорода. Велику популярність отримали сковорідки з тефлоновим покриттям. Однак, якщо Ви не знаєте, як очистити сковороду з антипригарним покриттям, краще скористатися рекомендаціями фахівців або замовити у них послугу. В такому випадку, мийка сковорідки з тефлоновим покриттям буде виконана грамотно і акуратно, без пошкодження антипригарной поверхні. Також фахівці зможуть дати Вам цінні поради, наприклад, як доглядати за посудомийною машиною.

Зверніть увагу, що на нашому можна замовити послугу «Прибирання квартир у Львові». Будьте впевнені, що фахівці точно знають, як правильно чистити праску або ж інші побутові прилади. В арсеналі у фахівців завжди є необхідні миючі засоби та інструменти.

Як очистити сковороду з антипригарним покриттям: технологія роботи

  • Перед тим, як очистити сковороду з антипригарним покриттям, необхідно визначитися з відповідним миючим:
  • Кремові речовини. Їх наносять на поверхню за допомогою м'якої губки. Речовина роз'їдає застарілий жир, його можна буде з легкістю видалити, промивши теплою водою.
  • Жиророзчинні засоби. Як правило, вони випускаються у флаконі з пульверизатором. Засіб потрібно розпорошити на поверхню посуду і через 5-6 хвилин видалити забруднення за допомогою м'якої губки.
  • Рідкі засоби. Речовина необхідно нанести на поверхню сковороди і під проточною водою видалити всі забруднення.

Мийка сковороди з тефлоновим покриттям: як виключити появу застарілих забруднень

Мийка сковороди з тефлоновим покриттям: як виключити появу застарілих забрудненьДля того, щоб мийка сковороди з тефлоновим покриттям не привела до пошкоджень, найкраще дотримуватися дуже простих. Завжди мийте сковороду відразу після того, як приготували на ній їжу. При цьому, саму сковорідку не рекомендоване нагрівати до температури вище 250 градусів, це сприяє зниженню антипригарних властивостей поверхні.

Під час приготування не користуйтеся металевими приладами і замініть їх спеціальними лопатками і ложками з силіконовим покриттям. Зовні очистити сковороду найкраще один раз в тиждень. Фахівці ж порадять Вам, як доглядати за глиняним посудом.

Також, Ви зможете замовити догляд за людьми похилого віку за доступними цінами.