Як очистити срібний посуд

Як очистити срібний посуд

Якщо Ви не знаєте, як очистити срібний посуд, просто замовте профільну послугу. В такому випадку мийка срібного посуду буде виконана грамотно і швидко.

Столове срібло - це чудове прикраса для будь-якого столу. Однак, тільки в тому випадку, якщо воно мерехтить глянцевим блиском. І якщо Ви не знаєте, як почистити срібний посуд правильно, то він з часом покриється нальотом, і стане дуже неохайним і непривабливим. Миття срібного посуду характеризується деякими особливостями, ознайомленими з якими можуть бути тільки профільні фахівці. Саме тому краще всього замовляти у них профільні послуги. До того ж, фахівці зможуть виконати і інші роботи, а також порадити, як правильно мити кришталь.

Як почистити срібний посуд: основна технологія

На сьогоднішній день в магазинах представлена просто неймовірна кількість найрізноманітніших миючих засобів для срібла. Тому, якщо Ви не знаєте, як очистити срібний посуд, просто купіть відповідний засіб і вивчіть інструкцію від виробника.

Однак, в деяких випадках немає можливості купити потрібний засіб і тоді в хід йдуть тривіальні способи чистки. Наприклад, можна використовувати звичайний лимон. Його потрібно розрізати навпіл, проткнути м'якоть в декількох місцях і після цього кожен прилад або посуд обробити половинкою лимона.

Далі за допомогою тканини можна очистити найбрудніші ділянки столового срібла, наприклад, місця з візерунками. Далі потрібно все срібло замочити в теплій воді і додати туди кілька ложок соди (на літр води 3 ложки соди). Через годину потрібно дістати посуд і насухо витерти її рушником. Натерти їх можна м'якою тканиною. А для того, щоб миття срібного посуду не проводилася щомісяця, найкраще до моменту використання тримати посуд у фользі.

Допомогти з роботами можуть фахівці, які також порадять, як правильно мити скляний посуд.

Миття срібного посуду: корисні поради

Миття срібного посуду: корисні порадиДля того, щоб Ваша срібний посуд завжди була в порядку. Варто враховувати деякі рекомендації. А саме:

  1. Ніколи не тріть срібло жорсткими губками або металевими щітками. Срібло може дуже сильно пошкодитися від цього.
  2. Ніколи не зберігайте срібло з іншого металевим посудом. Метали між собою будуть взаємодіяти, і срібло буде окислюватися.
  3. Для великих предметів краще купувати засоби у вигляді спреїв. А ось дрібні краще чистити пастоподібних речовинами.

Прибирання квартир у Львові повинна регулярно включати в себе чистку домашнього срібла.

Як замовити послуги у фахівців

На нашому сайті представлений список компаній, які надають клінінгові послуги. Будьте впевнені, що фахівці точно знають, чим очистити іржу або як відполірувати столове срібло. Просто зателефонуйте менеджеру і замовте послуги. До того ж, деякі компанії надають і інші корисні послуги, наприклад прибирання після ремонту.