Як помити натяжну стелю

Як помити натяжну стелюНатяжні стелі останнім часом користуються просто неймовірною популярністю. Однак, для того, щоб інтер'єр завжди виглядав доглянуто і красиво, за абсолютно кожної поверхнею потрібно доглядати. Але якщо Ви не знаєте як помити натяжну стелю, не варто переживати. Просто запросіть фахівців і замовте необхідні послуги. Будьте впевнені, що мийка натяжної стелі буде виконана в найкоротші терміни, грамотно і акуратно. Крім цього, фахівці зможуть дати і корисні поради, наприклад, як правильно мити акрилові ванни.

Як помити натяжнe стел.: основна технологія

Перед тим, як помити натяжну стелю, варто відзначити, з якого матеріалу він виготовлений. Адже деякі миючі засоби згубні для певних матеріалів. Більшість натяжних конструкцій перед установкою проходять спеціальну антистатичну обробку. Саме тому пил до їх поверхні практично не притягується. Однак, як мінімум раз в 2-3 місяці необхідно протирати поверхню стелі сухий або ж злегка зволоженою ганчіркою.

Якщо на поверхні з'явилося якесь пляма, немає необхідності мити весь стелю. Можна замити необхідну ділянку окремо. Приблизно раз на рік мийка натяжної стелі має на увазі вологе прибирання. Для цього цілком підійде звичайна швабра і намотана на неї м'яка ганчірка.

Можна також і пилососити поверхню, при цьому саму насадку потрібно буде тримати від натяжної стелі на відстані в 2 сантиметри.

Мийка натяжної стелі: позбавляємося від розлучень

Мийка натяжної стелі: позбавляємося від розлученьПрибирання у м Львів періодично має на увазі використання мильного розчину. Однак, після нього на деяких натяжних стелях залишаються розводи. Щоб позбутися від них необхідно буде просто розвести нашатирний спирт у воді в співвідношенні 1:10 і цим розчином кілька разів обробити поверхню. Варто зазначити, що подібні розчини застосовуються і в такій процедурі, як мийка душової кабіни.

Ні в якому разі не використовуйте:

  • соду;
  • абразивні миючі засоби;
  • ацетон;
  • які містять хлор розчини;
  • кислоти;
  • лугу.

Якщо Вам необхідно помити вікна у Львові, просто виберіть на нашому сайті профільну організацію і замовте відповідну послуги. Будьте впевнені, що всі роботи будуть проводитися висококваліфікованими спеціалістами з використанням професійних миючих засобів. Майстри точно знають, як відмити духовку від жиру або очистити стелю.