Як помити жалюзі

Як помити жалюзі

Перед тим, як помити жалюзі, необхідно розібратися в їх конфігурації. Якщо Ви сумніваєтеся в своїх силах, зверніться до професіоналів. Вони точно знають, як правильно помити жалюзі.

Останнім часом жалюзі отримали величезне поширення завдяки їх ергономічності, досить красивому зовнішньому вигляду і доступною ціновою політикою. Однак, якщо Ви не знаєте, як помити жалюзі правильно, найкраще самостійно не ризикувати і скористатися послугами фахівців. Вони зможуть помити жалюзі швидко і правильно, з використанням професійних безпечних для здоров'я миючих засобів. Крім цього, у фахівців клінінгової компанії можна буде замовити і інші послуги, наприклад, якщо Ви сумніваєтеся, як очистити диван від плям.

Як помити жалюзі: основна технологія

Перед тим, як помити жалюзі, необхідно підібрати відповідний інвентар відповідно до матеріалу з якого вони виготовлені. Як правило, пластикові та металеві ламелі потрібно протирати за допомогою м'якої губки і мильного розчину. Після того, як буде очищена одна сторона, необхідно буде перевернути жалюзі, щоб позбутися від смужок пилу в місцях де ламелі знаходять один на одного. Фахівці впораються з цим працюй в лічені хвилини. Також вони підкажуть, як очистити склокерамічну плиту.

Варто відзначити, що щоб помити жалюзі, немає необхідності використовувати великий напір води, так як це може пошкодити конструкцію. Для того, щоб помити дерев'яні жалюзі, необхідно буде використовувати пилосос, а також протирати губкою зі спеціальним адаптованим миючим засобом. Очищати такі жалюзі вологою ганчіркою не рекомендоване.

Жалюзі з тканини найкраще пилососити як мінімум 1 раз на місяць. Таким чином можна буде уникнути серйозних забруднень. Альтернативою може стати регулярна хімчистка.

Як помити жалюзі: корисні рекомендації

Як помити жалюзі: корисні рекомендаціїДля того, щоб прибирання Львів, зокрема чистка жалюзі була більш простий і не вимагала багато сил і часу, варто прислухатися до наступних рекомендацій:

  • Якщо жалюзі висять на кухні, найкраще регулярно протирати їх вологою мильною губкою, а після цього чистою м'якою ганчіркою. Це дозволить позбутися від жовтого жирового нальоту.
  • Якщо жалюзі висять у ванній кімнаті, в який йде боротьба з грибком, обов'язково потрібно регулярно протирати жалюзі за допомогою антисептичних миючих засобів.
  • Рулонні тканинні жалюзі можна прати в домашніх умовах. Для цього використовуються спеціальні чохли.

Як замовити послуги у фахівців:

На нашому сайті представлені профільні організації, в яких кожен бажаючий може замовити клінінг Львів. Будьте впевнені, що всі роботи будуть виконані з гарантією якості, швидко і акуратно. Також, фахівці зможуть дати Вам корисні поради, наприклад, як прати гардини на кухні.