Як позбутися каменю в унітазі

Як позбутися каменю в унітазіЯкщо Ви не знаєте, як позбутися каменю в унітазі, найкраще довіритися грамотним фахівцям. В такому випадку миття унітазу буде ефективним.

Кожна господиня хоче, щоб її ванна кімната виглядала бездоганно. Однак, іноді при регулярних тривіальних прибираннях деяка сантехніка втрачає свій зовнішній вигляд, наприклад, унітаз. І якщо Ви не знаєте, як позбутися каменю в унітазі, найкраще довіритися грамотним професіоналам. Вартість послуг такого роду цілком доступна. Будьте впевнені, що миття унітазу буде виконано швидко і ефективно, і сантехніка знову буде виглядати, як нова. До того ж, у фахівців Ви зможете замовити і інші послуги, такі, як відбілювання махрових рушників.

Як позбутися каменю в унітазі: основна технологія

Для того, щоб сечовий камінь не утворювався на внутрішній поверхні унітазу необхідно регулярно проводити відповідні процедури. Миття унітазу має на увазі наступні етапи:

  1. Спочатку необхідно позбутися від всієї води в унітазі. Для цього можна використовувати вантуз або ж стаканчик з довгою ручкою. Перед роботою не забудьте надіти гумові рукавички.
  2. Необхідно нанести спеціальний миючий засіб на всю внутрішню поверхню унітазу і розтерти її йоржиком. Як правило, необхідно залишити засіб на 5-8 годин.
  3. За допомогою йоржика видаляємо весь наліт і промиваємо унітаз.
  4. Можна використовувати агресивні хімічні засоби для чищення унітазу. А ось якщо Ви не знаєте, чим мити раковину з нержавійки, краще звернутися до професіоналів.

Миття унітазу з застарілим каменем

Миття унітазу з застарілим каменемВарто розуміти, що вищеописаний метод буде актуальний тільки в тому випадку, якщо наліт в унітазі тонкий. Якщо ж ступінь забруднення сильна, необхідно використовувати вузькоспеціалізовані хімічні миючі засоби або ж підручні речовини. Підійде оцет, білизна або лимонна кислота.

Перед тим, як позбутися каменю в унітазі, можна підготувати спеціальний розчин, який в 100% випадків допомагає позбутися від кам'яного нальоту. Для цього необхідно 9% -ний оцет нагріти до сорока градусів, додати туди кілька крапель йоду, а також харчову соду. Цю рідину необхідно буде вилити в унітаз, залишити на ніч, а вранці добре промити його, використовуючи йоржик.

Як і замовити послуги у професіоналів

Прибирання квартир у Львові - досить складна робота. І якщо Ви не готові витрачати на це свій час або ж сумніваєтеся у власних силах, краще довірити роботу професіоналам. На нашому сайті Ви зможете замовити профільні послуги в відповідних організаціях за досить доступними цінами. Будь впевнені, що фахівці точно знають, чим відмити гідромасажну ванну або іншу сантехніку відео. Крім цього, багато організацій пропонують прибирання після ремонту, що також актуально в сучасності.