Як прати гардини

Як прати гардиниПеред тим, як прати гардини, необхідно підібрати спеціальні засоби для прання. Варто розуміти, що прання гардин характеризується масою особливостей.

Красиві і чисті гардини - це ознака доглянутого і затишного житла. Саме тому необхідно точно знати, як прати гардини без шкоди їхньому зовнішньому вигляду. В іншому випадку навіть в умовах ідеального порядку неохайні фіранки будуть псувати все враження про вашу квартиру. Прання гардин характеризується масою особливостей і стовідсотково ознайомлені з ними тільки грамотні фахівці клінінгових організацій. У них Ви зможете замовити і інші послуги, наприклад, якщо Ви не знаєте, як помити жалюзі або вікна правильно.

Як прати гардини: основна технологія робіт

Перед тим, як прати гардини, варто вивчити характер забруднення. Варто пам'ятати, що при появі на шторах жирних плям їх необхідно відразу ж запрати, щоб не допустити проникнення жиру в волокна текстилю. Для того, щоб фіранки виглядали привабливо і акуратно, під час прання потрібно дотримуватися наступних рекомендацій:

  1. Як правило, гардин шиють з дуже тонких і вибагливих матеріалів, проте їх можна замочувати в теплій воді. Це дасть можливість позбутися від першого нашарування пилу.
  2. Укладаючи гардину в пральну машинку необхідно складати її дуже рівно, щоб складки під час прання були мінімальними.
  3. Найкраще, якщо прання гардин буде здійснюватися в спеціальному чохлі, який збереже поверхню від зачіпок в барабані. Для того, щоб зрозуміти, як правильно прати тюль, краще також використовувати подібний чохол.
  4. При можливості краще зовсім не віджимати гардини або ж робити це при низьких оборотах (до 400-500 максимум).
  5. Температурний режим повинен відповідати зазначеній інформації на ярлику самої гардини. Як правило, температура не повинна перевищувати 40 градусів.
  6. Прати фіранки потрібно як мінімум два рази на рік.

Прання гардин: боремося з плямами

Прання гардин: боремося з плямамиЯкщо прибирання квартир у Львові не має на увазі щотижневих прань гардини, то при появі тих чи інших забруднень на текстилі краще відразу ж вживати заходів. Для того, щоб видалити жир з поверхні, необхідно присипати пляму декількома ложками крохмалю, після цього видалити його, і за допомогою господарського мила випрати ділянку гардини.
Для того, щоб відбілити гардину, використовуйте спеціалізовані засоби без хлору. Для того, щоб видалити жовтизну з текстилю, необхідно замочити його на кілька годин у воді з сіллю.

Як замовити послуги фахівців

На нашому сайті представлені різноманітні клінінгові послуги. Будьте впевнені, що фахівці точно знають, як очистити диван від плям і як привести текстиль у Вашому домі в первозданний стан. Крім цього, є можливість замовити прибирання після ремонту.