Як правильно чистити праску

Як правильно чистити праскуЯкщо Ви не знаєте, як правильно чистити праску, скористайтеся послугами професіоналів. Вони порадять Вам, як правильно почистити праску, щоб не зіпсувати її поверхню і максимально продовжити експлуатаційний термін.

В сучасності без побутових приладів не уявляє своє життя жодна господиня. І такий прилад, як праска, мало не кожен день використовується в побуті кожної сім'ї. Однак, якщо Ви точно не знаєте, як правильно чистити праску, краще не ризикувати самостійно і вивчити інструкцію. До того ж, почистити праску можуть і фахівці клінінгових компаній. Разом з цим вони розкажуть Вам, як відмити іржу і доглядати за іншою технікою.

Як правильно чистити праску: особливості технології

Варто відразу зазначити, що всі сучасні праски мають власну вбудовану систему очищення. Тому, для того, щоб почистити праску, досить просто натиснути на відповідну кнопку на пристрої і переконатися, що в нього залита вода.

Однак, дуже часто проблеми зустрічаються з підошвою праски. На ній може залишитися нагар від невдалого прасування або з часом з'являться будь-які сторонні нарости, які заважають безпроблемній експлуатації обладнання.

В такому випадку, перед тим, як правильно почистити праску, потрібно буде визначити, з якого матеріалу виконана підошва. Природно, в сучасних магазинах можна знайти масу спеціально розроблених миючих засобів для прасок з керамічною або ж металевою поверхнею. І, користуючись підказками виробників, можна буде всього за 10 хвилин очистити підошву від налиплої тканини, поліетилену або нагару.

Як почистити праску підручними засобами

Як почистити праску підручними засобамиЧасто, для чищення праски використовують підручні матеріали. А саме:

  1. Нашатир. На ватку нанесіть спирт і добре протріть їм поверхню праски.
  2. Оцет. Добре прогріту праску почистіть ганчіркою, змоченою в оцті.
  3. Перекис. За допомогою змоченої ватки в перекису легко видаляється нагар з поверхні праски.
  4. Ацетон. Засобом для зняття лаку можна видалити поліетилен.

Зверніть увагу, що фахівці зможуть Вам також підказати, як відмити душову кабінку і іншу сантехніку. Крім цього, в деяких компаніях пропонують послуги «Догляд за літніми людьми».

Як замовити послугу у майстрів

Якщо Ви сумніваєтеся в своїх силах, краще замовити клінінгові послуги у фахівців, навіть якщо Вам потрібно просто очистити праску. На нашому сайті Ви знайдете контактні номери телефонів профільних компаній. Прибирання квартир у Львові буде коштувати цілком доступно, при цьому можна обговорити заздалегідь необхідний перелік справ. Фахівці можуть виконати навіть одиничні роботи, такі як миття решітки на газовій плитці.