Як відчистити іржу

Як відчистити іржуЯкщо Ви не знаєте, чим відчистити іржу з поверхні, не варто впадати у відчай. Чистка іржа - одна з профільних послуг клінінгових компаній. Замовити цю послугу можна буде за досить доступними цінами.

Будь-які металеві елементи в квартирі завжди виглядають стильно і оригінально. А якщо в інтер'єрі переважає стиль хай-тек, то без металу і зовсім не можна обійтися. Але, головне, все поверхні з металу тримати в порядку. А якщо Ви не знаєте, чим відчистити іржу, краще скористатися послугами фахівців. В такому випадку, чистка іржі буде виконана дуже акуратно і грамотно, без нанесення механічних пошкоджень поверхні. До того ж, фахівці зможуть порадити Вам, як вивести плями з килима в домашніх умовах.

Чим відчистити іржу з поверхні

Очищення іржі, як правило, має на увазі використання активного хімічного миючого засобу. Однак, воно не повинно зашкодити металеву поверхню. Тому, найкраще віддавати перевагу професійним засобам по догляду за металевими поверхнями. Однак, можна скористатися і підручними матеріалами. наприклад:

  1. Оцет. Можна замочити металевий предмет в оцті і через 3-4 години губкою з мильним розчином видалити залишки іржі з поверхні.
  2. Сода. Якщо Ви не знаєте, чим відчистити іржу з дрібних виробів, можна зробити пасту з харчової соди з додаванням води. Після цього пастою обмащуємо виріб і залишаємо на кілька годин. Відмити іржу в подальшому можна буде за допомогою зубної щітки.
  3. Картопля з милом. Розрізаємо картопля навпіл і на зріз сипем терте господарське мило. На вологу поверхню металу кладемо картоплю і чекаємо кілька годин. Після цього промиваємо поверхню теплою водою.

Чистка іржі: чи варто замовляти послуги у професіоналів

Чистка іржі: чи варто замовляти послуги у професіоналівПрибирання квартири у Львові - це в будь-якому випадку, виснажлива процедура. А така робота, як очищення від іржі, і зовсім вважається дуже тривалим і трудомістким процесом. Саме тому, щоб заощадити власні сили і час, а також бути впевненим в якості результату на все 100%, найкраще скористатися послугами професіоналів. До того ж, майстри точно знають, чим очищати іржу з тих чи інших поверхонь і чим очистити жирну пляму з кухонної плити. Гарантовано використання професійного інвентарю.

Як замовити послуги у фахівців

На нашому сайті представлена ​​величезна кількість профільних організацій, в яких кожен бажає зможе замовити будь-які клінінгових послуги, і навіть прибирання після ремонту. Просто зателефонуйте менеджеру за контактним номером телефону і обговоріть з ним всі тонкощі співпраці. Також, у фахівців можна буде отримати дуже корисні поради, наприклад, чим мити паркетну дошку.