Як відіпрати кухонні рушники

Як відіпрати кухонні рушникиЯкщо Ви не знаєте, як відіпрати кухонні рушники, краще скористатися послугами фахівців. Адже прання кухонних рушників - це досить специфічна робота, яка потребує професійного догляду.

Напевно, кожна господиня знає, що відіпрати будь-який кухонний текстиль дуже складно, адже жирні плями на ньому з'являються дуже часто. Якщо Ви не впевнені, як відіпрати кухонні рушники, щоб повернути їм колишній вигляд краще скористатися послугами грамотних фахівців. В такому випадку прання кухонних рушників буде виконана ефективно і акуратно. Крім цього, фахівці також знають, як правильно прати тюль і зможуть дати Вам корисні рекомендації, а також виконати інші клінінгові послуги.

Як відіпрати кухонні рушники: основна технологія

Для того, щоб кухонний текстиль завжди виглядав презентабельно і акуратно, краще за все не затягувати з чищенням і прати його відразу після появи сильних забруднень. Оптимальна частота прання рушників становить 1 раз в тиждень. Перед тим, як відіпрати кухонні рушники, необхідно визначитися з характером їх забруднень. Якщо на їх поверхні є значна кількість жирних плям, знадобиться багаторазова прання з використанням жиророзчинних коштів, найкраще в рідкому або гелеподібному вигляді.
Якщо забруднення місцеві, то можна перед пранням в машинці автомат попередньо замити пляма. Варто відзначити, що багато господинь іноді використовують підручні засоби для того, щоб прання кухонних рушників дала бажаних результатів. Це може бути нашатирний спирт разом з гліцерином, силікатний клей, господарське мило, сіль, оцет і навіть лимонна кислота. Всі ці засоби дозволяють повернути рушникам колишній зовнішній вигляд.

Прання кухонних рушників: корисні поради

Прання кухонних рушників: корисні порадиДля того, щоб зрозуміти, як правильно прати тюль в кухні або ж рушники, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

  1. Якщо текстиль білого кольору, необхідно як мінімум рази в 3 місяці його вибілювати допомогу у відповідних коштів для прання.
  2. Не використовуйте рушник замість прихваток.
  3. Не ставте текстиль поруч з поверхнею або плитою.
  4. Вигладжені рушники брудняться набагато менше, ніж м'яті.

Як замовити послугу у фахівців

Якщо Вам необхідна клінінгова компанія, зверніть увагу на перелік профільних організацій, представлених на нашому сайті. За контактним номером телефону можна буде зв'язатися з менеджером і замовити у нього комплекс послуг або навіть окрему процедуру, наприклад, якщо Ви не знаєте, як правильно мити мультиварку. Будьте впевнені, що прибирання квартир буде виконана грамотно і професійно з використанням відповідних безпечних миючих засобів. Вартість подібних робіт цілком доступна для кожного потенційного клієнта.