Як відмити плитку після ремонту

Як відмити плитку після ремонту

Перед тим, як відмити плитку після ремонту, необхідно буде підібрати відповідні миючі засоби. Крім цього миття плитки після ремонту характеризується масою особливостей, тому краще замовити послуги у професіоналів.

Ремонт не закінчується на фінішних оздоблювальних роботах, особливо, якщо він був не капітальний, а косметичний. Адже необхідно буде ще привести всю квартиру в порядок, зокрема, очистити всі поверхні. Якщо Ви не знаєте, як відмити плитку після ремонту, найкраще скористатися послугами фахівців. Так Ви будьте впевнені, що миття плитки після ремонту буде виконано швидко і якісно. Крім цього, у фахівців можна буде замовити і інші види робіт, такі, як чистка срібного посуду.

Як відмити плитку після ремонту: основна технологія

Миття плитки після ремонту буває наступним:

  1. Миття від пилу. В даному випадку Вам не знадобитися використання спеціальних миючих засобів. Досить буде протерти поверхню мильним розчинами, а для глянцевого блиску змочити губку в розчині оцту і нанести її на плитку.
  2. Миття від клею. Якщо клей ще не висох, його можна видалити теплою водою. В іншому випадку, Вам знадобиться аміак або ацетон. Підчепити клей можна буде шпателем. Після цього потрібно буде повністю очистити поверхню, скориставшись першим способом.
  3. Затирка. Миття плитки після ремонту від затірки має на увазі використання спеціального розчину, який можна знайти в будь-якому профільному магазині.
  4. Грунтовка. Очистити поверхню можна за допомогою миючого засобу, розчинника і теплої води.

Не варто використовувати занадто агресивні миючі засоби, а також речовини, в які входять абразивні частинки. Це може пошкодити поверхні плитки, зробивши її менш довговічною і зіпсувавши зовнішній вигляд. Якщо Ви не готові самостійно впоратися з проблемою, краще викличте майстрів. Вони також зможуть порадити Вам, як правильно мити скляний посуд.

Чи варто замовляти миття плитки після ремонту

Чи варто замовляти миття плитки після ремонтуПриродно, прибирання Львів не є нездійсненним завданням. Однак, якщо Ви не готові витрачати на це свій час і сили або ж сумніваєтеся в правильності вибору технології і миючого засобу, краще замовити послугу у майстрів. Вони підберуть необхідні засоби, і в їх арсеналі буде перебувати весь необхідний інвентар. До того ж, професіонали дають 100% гарантії якості.

Як замовити послуги у майстрів

На нашому сайті представлений ряд профільних організацій, в яких Ви зможете замовити будь-які клінінгові послуги. Для цього просто зателефонуйте менеджеру за контактним номером телефону і домовтеся про візит фахівців. Також, можна буде отримати консультацію при наданні клінінгових послуг, наприклад, як правильно мити кришталь. Професійний клінінг Львів - відмінне рішення для кожного.