Як відмити шви між плиткою

Як відмити шви між плиткоюЗатирка швів на керамічній плитці з часом має властивість забруднюватися. В результаті цього ванна кімната або кухня виглядають дуже неохайно. Якщо Ви не знаєте як відмити шви між плиткою, найкраще довіритися грамотних фахівців. В такому випадку мийка швів між плиткою буде виконана швидко і акуратно із застосуванням необхідних миючих засобів. Крім цього, фахівці зможуть впоратися з будь-якою іншою роботою, наприклад, якщо Ви не знаєте, як доглядати за посудомийній машиною.

Як відмити шви між плиткою: технологія роботи

Перед тим, як відмити шви між плиткою, необхідно відвідати спеціалізований магазин і придбати відповідні миючі засоби. На даний момент вони представлені в широкому асортименті і в доступній ціновій категорії. Якщо ж у Вас немає часу купувати миючі засоби, можна скористатися народними засобами. Наприклад, можна приготувати розчин з лимонного соку, оцту і додати туди соди. Всі компоненти потрібно залити теплою водою. Після цього необхідно на руки надіти гумові рукавички і нанести засіб на брудне місце. Речовина необхідно залишити на поверхні як мінімум на 15 хвилин, після чого змити.

Фахівці де зможуть Вам підказати, як правильно чистити скляні поверхні.

Мийка швів між плиткою з оновленням затирки

Мийка швів між плиткою з оновленням затиркиІноді шви між плиткою і не тільки забруднюються, але ще і починають розтріскуватися. У такому разі не уникнути заміни затирки. Прибирання Львів в такому випадку буде мати на увазі наступні процеси:

  • Видалення старого шару затирання за допомогою будь-якого зручного інструменту.
  • Очищення поверхні від грибків і інших мікроорганізмів. Для цього необхідно придбати якісне антисептичний засіб або ґрунтовку.
  • Обробка швів просоченням.
  • Нанесення нового шару затирання. Найкраще в даному випадку використовувати епоксидні суміші. В такому випадку мийка швів між плиткою буде дуже простий і забруднення не будуть в'їдатися.
  • Після висихання розчину необхідно змити надмірності теплою водою.

Зверніть увагу, що на нашому сайті представлено кілька компаній, які надають клінінгові послуги. За контактним номером телефону можна зв'язатися з менеджером і домовитися про дату і час візиту робочої бригади. Будьте впевнені, що фахівці точно знають, чим відмити кухонну витяжку від жиру і шви між плиткою. Не варто витрачати на прибирання власні сили, просто довіртеся професіоналам.