Як вивести пляму з килима

Як вивести пляму з килима

Якщо Ви не знаєте, як вивести плями з килима, найкраще довіритися фахівцям. Чистка килимів дозволить значно продовжити їх експлуатаційний термін. Головне, щоб всі роботи виконувалися грамотно.
 
Килими - це відмінне доповнення до будь-якого інтер'єру. Такий текстиль створює затишок і комфорт. Однак, килими, особливо для підлоги, схильні до частих забруднень. І якщо Ви не знаєте, як вивести пляму з килима, краще довіритися фахівцям. В іншому випадку неграмотне чищення килимів може привести до ще більших неприємностей аж до псування всього текстилю. Фахівці ж всі роботи проведуть швидко і якісно, ​​а також порадять Вам, як мити паркетну дошку.

Як вивести плями на килимі: основна технологія

Якщо на килимі з'явилася пляма, до чищення найкраще приступати відразу, особливо, якщо пляма кольорова. В іншому випадку пігмент може дуже глибоко проникнути в структуру текстильних волокон і очистити його безслідно буде вкрай складно.

Чистка килимів починається з видалення зайвої рідини. Потрібно присипати мокру пляму сіллю, крохмалем або ж тальком. Ці речовини швидко вберуть зайву вологу, не давши проникнути забруднення занадто глибоко. Видалити сипучості можна буде пилососом.

На наступному етапі можна приступати до чищення самої плями. Для цього потрібно взяти відповідний миючий розчин, розвести його, при необхідності, і, згідно з інструкцією від виробника нанести на постраждалу ділянку.

Перед тим, як вивести пляму з килима, найкраще приготувати стійку піну за допомогою миючого засобу. Вона дозволить швидко і ефективно видалити забруднення, володіючи абсорбуючими властивостями вивести кольоровий пігмент з волокон, при цьому, не надто намочити килим.

Чистка килимів: корисні поради

Чистка килимів: корисні порадиДля того, щоб прибирання Львів, зокрема, видалення плями з килима, пройшло успішно, варто запам'ятати кілька простих правил. А саме:

  1. Уважно підбирайте миючий засіб для килимів. Найкраще користуватися засобами від відомих брендів спеціалізованого призначення.
  2. Можна використовувати для чищення господарське мило, засіб для миття посуду (якщо мова йде про жирну пляму), а також соду.
  3. Для того, щоб позбавити килим від запахів, можна обробити його перекисом водню з содою, в співвідношенні 1: 4.

Якщо Ви не сумніваєтеся, як доглядати за ковроліном або як привести в порядок килим з ворсом, краще скористатися послугами грамотних фахівців.

Як можна замовити послугу

Якщо Ви хочете, щоб клінінг Львів проводили професіонали, просто виберіть на нашому сайті вподобану організацію і за контактним номером телефону зв'яжіться з її менеджером. Зверніть увагу, що послуги можна буде замовити як на регулярній основі, так і поодинокі, наприклад, догляд за дерев'яною підлогою.