Пошук няні, яка підходить Вашим дітям

Допоможемо підібрати няню, якій Ви зможете сміливо довірити догляд і виховання дітей

Няню у Львові вигідно шукати тут

Пошук няні є відповідальним завданням, в процесі відбору нянь ми думаємо не лише про досвід і рівень зарплати, ми враховуємо багато чинників і проводимо психологічні аналізи, що дозволяє отримати тільки найкращих претендентів.

Всі наші відносини будуть закріплені офіційними договорами

Оплату потрібно буде проводити раз в тиждень

У Вас буде можливість скористатись іншими послугами нашої компанії по знижених тарифах

Що входить в обов'язки няні
Няня з любов'ю виконує всі необхідні завдання, серед яких:
 • Всі процедури
  (ранкова гімнастика, сніданок, обід, обідній сон, прогулянка і т.д.)
  няня буде виконувати по узгодженому з батьками графіку.
 • Харчування буде проводитись у встановлений час
  з правильною температурою, в правильній позиції в залежності від віку дитини.
 • Розвиваючі ігри з використанням розвиваючих іграшок та ігрових і розвиваючих наборів
  (купувати їх повинні батьки).
 • Прогрулянка на свіжому повітрі від 15 хв. до 2 год. (в залежності від погоди),
  відвідування дитячого майданчика, спілкуванням з іншими дітьми, спортивні ігри
  (за згодою батьків).
 • Контроль і перевірка домашніх завдань у дітей шкільного віку.
 • Приготування іжі для старших дітей
  (Якщо потрібно приготування їжі та інші роботи по дому, тоді відвідайте розділ "Домогосподиня")

Ціна на послуги няні

Після відправки запиту ми зателефонуємо до Вас для узгодження деталей та ціни, після домовленості розпочнемо пошук спеціаліста.
Вартість: від
1200

Няня Львів | Професійні послуги няньки у Львові

Якщо Вас цікавить оголошення Якщо Ви до сих пір розміщуєте оголошення «Шукаю няню Львів», то наша компанія саме для Вас. У нас Ви зможете замовити послугу «Няня Львів» за найнижчими цінами. При цьому, варто врахувати, що кожна нянька Львів має достатній досвід і високу кваліфікацію для роботи з малюком.

Дитина - це найголовніше щастя в житті кожного з батьків. Однак, нерідко життєві обставини не дозволяють нам постійно проводити час з нашим чадом. Необхідно будувати кар'єру, робити покупки, і хоча б пару разів на місяць просто відпочивати. Саме тому, оголошення, типу «Шукаю няню Львів» в нашому місті зустрічається досить часто. Наша компанія надає послуги няня Львів, оформити замовлення Ви зможете за найприємнішим цінами. Крім цього, ми також зможемо Вам запропонувати послугу «Домогосподарка Львів», для того, щоб Ваш будинок завжди виглядав бездоганно.

Шукаю няню Львів: як зрозуміти, що мені потрібна няня?

Скористатися послугами няні чи ні, особиста справа кожного з батьків. Єдине, в чому Ви можете не сумніватися, це в тому, що зможете підібрати необхідну кандидатуру саме в нашій компанії.

Залежно від вікової категорії дитини, няня Львів може проводити з ним ті чи інші роботи. У самому молодшому віці няні займаються загальнорозвиваючою діяльністю, активно використовують пальчикові ігри для розвитку моторики, допомагають малюкам пізнавати світ в безпеці і комфорті.

З дітьми старшого віку няня Львів, в залежності від побажань замовника, може займатися фізичним розвитком, інтелектуальним вихованням і навіть допомагати освоювати різні сфери діяльності. наприклад:

 • хореографію;
 • музичні інструменти;
 • комп'ютер;
 • іноземні мови;
 • живопис і багато іншого.

Няня Львів допоможе Вашому малюку пізнавати світ в безпеці і комфорті

Досить часто, під поняттям «шукаю няню Львів» люди мають на увазі гувернантку. Її принципова відмінність від няні полягає в тому, що крім безпосереднього догляду за дитиною вона займається приготуванням їжі і прибиранням в будинку. І такого фахівця Ви також зможете замовити саме у нас.

Няня Львів: головні переваги

Наша компанія працює в цій сфері діяльності далеко не перший рік. Колосальний досвід дав можливість підібрати максимально кваліфікований персонал, в роботі якого ми впевнені на 100%.

Няня Львів від нашої компанії завжди:

 1. Приїжджає точно в терміни.
 2. Виконує всі покладені на неї обов'язки.
 3. Дуже трепетно ​​ставиться до дитини.
 4. Володіє різними психологічними прийомами, щоб привернути увагу і знайти підхід навіть до найважчих дітей.
 5. Проходить багаторівневу підготовку з подальшими іспитами. Ми не набираємо персонал по шаблонних оголошеннях «шукаю няню Львів». Ми вкладаємо в кожну масу корисних і необхідних для роботи навичок і знань, і виховуємо в ній професіонала. Таким чином, в якості послуг, що надаються можна просто не сумніватися.
 6. Створює максимально безпечні та комфортні умови для дитини.
 7. Вчасно проходить медичні обстеження і завжди впевнена у своєму здоров'ї.
 8. Регулярно проходить курси підвищення кваліфікації щоб продовжувати розвивати педагогічні та профільні знання. Адже сучасна робота няні у Львові передбачає ще й надання освітніх послуг.

Наша нянька Львів регулярно проходить курси підвищення кваліфікації

При цьому, варто зазначити, що няня Львів в нашому агентстві коштує цілком демократично, адже наша робота орієнтована на кожного середньостатистичного клієнта.

Як замовити послугу "Нянька Львів"

Для того, щоб замовити няню, необхідно просто зателефонувати нам по телефону або ж приїхати в офіс для обговорення відповідної кандидатури. У нас Ви зможете замовити як няню на короткий проміжок часу одноразово, так і няню для щоденного перебування з дитиною, а також няню вихідного дня. Зверніть увагу, що в нашій компанії Ви також можете замовити послугу «Нянька Львів на годину» або ж доглядальниця Львів для літніх людей.

Няня Львів ціна орієнтована на кожного потенційного споживача

Ще думаєте? Надсилайте запит: