Шукаєте роботу няні?

Будемо раді співпрацювати, якщо Ви відповідальні, любите дітей і маєте відповідний досвід

Високооплачувана робота няні у Львові

Робота няні у Львові досить високо оплачується. І якщо Ви заповнили рекламні сторінки оголошеннями «шукаю роботу няні у Львові», варто просто відвідати наш офіційний сайт.

Робота няні у Львові високооплачувана та перспективна

Якщо Ви хочете підвищити свої заробітки і при цьому просто жити не можете без спілкування з найменшими представниками людства, тоді робота няні у Львові саме для Вас. Не варто продовжувати витрачати час на розміщення оголошень типу «Шукаю роботу няні у Львові». Просто зателефонуйте в нашу компанію, і ми зможемо Вам допомогти.

Робота няні у Львові: особливості

Послуги няні, як правило, здійснюються в трьох основних форматах:

  1. Няня на годину. Це одноразовий виклик. Ви повинні будете просидіти з дитиною певний час і з це період виконати відповідні процедури. Наприклад, перевірити уроки, погуляти, погодувати, пограти і укласти спати.
  2. Робота няні у Львові з проживанням. В такому випадку Ви будете більшу частину тижня жити в будинку своїх клієнтів. Можливо, навіть вихідні дні Ви будете проводити там. В такому випадку на Ваші плечі ляжуть практично всі обов'язки по вихованню дитини. Залежно від її віку (новонароджений, дошкільний, шкільний, підлітковий) Ви повинні будете проводити з ним відповідну освітню та інтелектуальну роботу, виходити з дитиною на прогулянки, відвідувати місця дозвілля, готувати їжу, прати речі, прибирати в дитячій і повністю виконувати всі покладені батьками вказівки. Іноді, в Ваші обов'язки може входити і робота домогосподарки (за окрему плату).
  3. Няня вихідного дня. Як правило, в основні обов'язки такого фахівця входить перевірка домашніх завдань дитини і отримання нових знань (в разі якщо дитина дошкільного або ж шкільного віку) і проведення веселого і насиченого дозвілля.

Якщо Ви любите дітей, то оголошення "шукаю роботу няні у Львові" саме для Вас

"Шукаю роботу няні у Львові": що потрібно знати для цього

Середньостатистичні клієнти шукають для своїх дітей доброзичливих жінок з вищою освітою, бажано педагогічною. Вік, як правило, особливого значення не має. При цьому, потрібно обов'язково мати навички поводження з дітьми. Це може бути досвід роботи в дошкільному або ж шкільному закладі, офіційне репетиторство, рекомендації з минулих місць роботи нянею або ж просто наявність власних дітей. Причому, на останній фактор клієнти звертають увагу в першу чергу. Також ж людина повинна мати поняття про дитячу гігієну, дитячий раціон і дитячу психологію.

Робота няні у Львові: досвід роботи в дошкільному закладі або в школі

Якщо ж Ви будете мати ще й додаткові знання, то можете за окрему доплату надавати певні освітні уроки дітям. У разі, якщо у Вас немає належного досвіду роботи з дітьми, робота няні у Львові для Вас, швидше за все, буде недоступна. Альтернативою може стати робота доглядальниці Львів.

Чому не варто вирушати на роботу по оголошенню

На жаль, в сучасному світі рівень злочинності доходить просто до апогейних показників. І кожен раз показники цинічності все вище. Нерідко зловмисники не упускають можливості навіть скористатися за допомогою дітей. І досить часто трапляються неприємні ситуації, коли бажаючі заробити жінки відгукувалися на оголошення типу «шукаю няню Львів» і в підсумку стали обвинуваченими в різних злочинах, як правило в крадіжках або як мінімум, їх робота просто не була оплачена.

Робота няні у Львові: поняття про дитячий розвиток і психологію

Якщо ж робота няні у Львові буде надаватися конкретним агентством, то перед початком надання послуг обов'язково буде укладено відповідний контракт з переліком всіх Ваших обов'язків і обов'язків Ваших найманців. Це буде свого роду гарантія для кожної зі сторін. Головне, це чітко виконувати всі свої обов'язки і найменші спірні питання уточнювати або у керівництва компанії, або ж у безпосередніх замовників. До того ж, в 75% всіх випадків, за ініціативою агентства або ж самих батьків, встановлюється відеоспостереження.